Przemek Sprawka dalej środkowym Metra!

Przemek Sprawka dołączył do KS Metro Warszawa w listopadzie ubiegłego sezonu. Metrowski środkowy zdecydował, że w nadchodzącym sezonie wciąż będzie bronił barw klubu z Ursynowa.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

27- letni Sprawka to wychowanek KS Jastrzębie Borynia, z którym przeszedł przez wszystkie młodzieżowe szczeble siatkarskiego szkolenia, zdobywając przy tym m.in. brązowy medal młodzieżowych Mistrzostw Polski kadetów w 2009 roku. Jednocześnie od roku 2010 do roku 2012 reprezentował Jastrzębski Węgiel w rozgrywkach Młodej Ligi. W roku 2012 roku przeszedł na jeden sezon (2012/2013) do zespołu KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Po przerwie zawodniczej, w latach 2016-2018 reprezentował SK Górnik Radlin.

Bardzo się cieszę na swój kolejny sezon z Metrowskim zespołem. To mój drugi sezon w barwach Metra i zdążyłem tu poczuć się jak u siebie – panuje tu wewnątrz naprawdę świetna atmosfera. Jestem przekonany, że kolejny sezon również dostarczy masę pozytywnych emocji. Wierzę, że w tym sezonie jesteśmy w stanie zrobić coś fajnego, dlatego wszystkich spragnionych siatkarskich emocji, już dziś, zapraszam na nasze mecze przy Dereniowej 48!

– mówi Przemek Sprawka, środkowy KS Metro Warszawa.

Przemysław Sprawka to pierwszy zakontraktowany przez KS Metro Warszawa środkowy. Do tej pory, w Drużynie są już przyjmujący Janek Kopyść i Marcin Mołs, atakujący Paweł Szczepaniak oraz libero Tomek Głód. Dla Sprawki będzie to drugi sezon w Drużynie prowadzonej przez Wojciecha Szczuckiego.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM