Metro podejmuje AZS UWM Olsztyn – przed nami mecz 6. kolejki rozgrywek

KS Metro Warszawa gotowe do kolejnego starcia w walce o drugoligowe punkty. Już dziś o godzinie 17:00 na własnej hali podejmą drużynę z Olsztyna – AZS UWM Olsztyn. Podopieczni Wojciecha Szczuckiego i Tomasza Walendzika mają nadzieję, że na dobre wkroczyli już na zwycięskie tory i w niedzielne popołudnie dopiszą do tabeli kolejne cenne punkty.

Zarówno seniorzy Metra, jak i zawodnicy z Olsztyna mają już za sobą cztery rozegrane spotkania. Metrowcy dwa z nich rozstrzygnęli na swoją korzyść – wygrywając z Legią Warszawa 3:1 oraz z SMS PZPS Spała II. Natomiast Olsztynianie na swoją korzyść rozstrzygnęli spotkanie z UKS Centrum Augustów 3:1.

Mam nadzieję, że po nie najlepszym początku sezonu w naszym wykonaniu, wreszcie udało nam się wejść na właściwe tory gry. Liczę, że podbudowani ostatnimi wynikami będzie nam się jeszcze lepiej grało. Spotkanie z SMS PZPS Spała II było dość ciężkie, ponieważ nie do końca wiedzieliśmy czego możemy się po nich spodziewać, to młoda i bardzo ambitna drużyna. Na szczęście udało nam się w miarę przez całe spotkanie utrzymać koncentracje i rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Przed nami kolejne starcie o drugoligowe punkty – tym razem z drużyną z Olsztyna. Zdajemy sobie sprawę, że może to być bardzo ciężki mecz, Olsztyn zawsze grał dobrą siatkówkę, ale jesteśmy zmotywowani, aby po tym spotkaniu dopisać do drugoligowej tabeli kolejne ważne punkty. Trzymajcie kciuki!

– mówi przyjmujący Mera, Rafał Berwald.

Mecz KS Metro Warszawa z AZS UWM Olsztyn zaplanowano na niedzielę 3 listopada, na godzinę 17:00 w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, ZOS Hawajska przy Dereniowej 48. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM