Marcin Mołs dalej pod metrowską banderą!

Dwudziestosiedmioletni Marcin Mołs, który w ubiegłym roku dołączył do Drużyny prowadzonej przez Trenera Wojciecha Szczuckiego, dalej będzie przyjmującym KS Metro Warszawa.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Marcin jest wychowankiem UKS Oczko Białystok, w którym rozpoczął swoją siatkarską przygodę w wieku 15 lat. W swoim siatkarskim CV ma grę dla takich drużyn, jak: LUKS TL Żubr Białowieża, Pronar Parkiet Hajnówka, SKS Hajnówka, Mlekpol MOSiR Grajewo, BAS Białystok czy UKS Centrum Augustów.

Niezmiernie się cieszę, że kolejny sezon będę reprezentował barwy KS Metro Warszawa. Po zakończonym sezonie 2018/2019 pozostał lekki niedosyt, bo chyba wszyscy liczyliśmy, że uda nam się uzyskać awans do Turnieju Półfinałowego. Teraz przed nami nowe rozdanie – czas zapomnieć o przeszłości i skupić się na tym co nas czeka! Sezon 2019/ 2020 zacznie się już niebawem – zdążyliśmy wszyscy zatęsknić za siatkówką, emocjami związanymi z grą o stawkę oraz oczywiście za naszymi wspaniałymi kibicami. Klub gwarantuje nam świetne zaplecze treningowe – motywacji więc nie brakuje! Pozostaje nam już tylko ciężko pracować i poprawić wynik z poprzedniego sezonu. Widzimy się na Dereniowej!

– zapowiada Marcin Mołs, przyjmujący KS Metro Warszawa na rozgrywki 2019/2020.

Marcin Mołs to kolejny już zawodnik, który przedłużył kontrakt z ursynowskim Klubem. W drużynie Wojciecha Szczuckiego i Tomka Walendzika, na nadchodzące drugoligowe rozgrywki, są już Janek Kopyść, Paweł Szczepaniak oraz Tomek Głód. Dla mierzącego 196 centymetrów Marcina Mołsa sezon 2019/2020 będzie drugim w barwach KS Metro Warszawa.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM