Marcin Kamiński zostaje grać dla Metra!

Kolejny zawodnik zdecydował pozostać w KS Metro Warszawa na nadchodzące drugoligowe rozgrywki, tym razem jest to środkowy Marcin Kamiński.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Kamiński to wychowanek UMKS MIKRO Ełk. Marcin broni barw KS Metro Warszawa już od dwóch sezonów (2017/2018, 2018/2019).

Kończyłem poprzedni sezon z nadzieją dalszej gry w KS Metro Warszawa i niezmiernie się cieszę się, że mogę tu zostać na kolejny – już trzeci mój sezon. Metro to wspaniały klub, który daje mi możliwość poznania wspaniałych ludzi i przeżycia niezapomnianych chwil. Jeżeli chodzi o stronę sportowa, to jest to drużyna z ogromnym potencjałem, dumnie stąpająca po drugoligowych parkietach i naprawdę bardzo mocno wierzę w nasze tegoroczne rozgrywki. Jestem pewien, że nadchodzący sezon będzie dla nas wszystkich niezapomniany i dostarczy nam wielu pozytywnych sportowych siatkarskich emocji. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie tu obdarzono. Obiecuję, że zrobię wszystko by go nie zawieść.

– komentuje środkowy KS Metro Warszawa, Marcin Kamiński.

Marcin Kamiński ma 203 centymetry wzrostu i gra na pozycji środkowego bloku. To szósty zawodnik spod metrowskiej bandery, który zdecydował się pozostać w szeregach klubu z Ursynowa. Wcześniej swoje kontrakty przedłużyli także Paweł Szczepaniak, Jan Kopyść, Marcin Mołs, Tomasz Głód oraz Przemysław Sprawka.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM