Kamil Bodzon zawodnikiem KS Metro Warszawa!

KS Metro Warszawa czekają w nadchodzącym sezonie duże zmiany na pozycji rozgrywającego. Zakończenie kariery zawodniczej przez Tomka Walendzika i pożegnanie z Piotrkiem Szostkiem, daje naszej drużynie wyraźne odświeżenie na tej pozycji.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Jednym z dwóch nowych rozgrywających, jakich do dyspozycji w sezonie 2019/2020 będą mieć Trenerzy Wojciech Szczucki i Tomek Walendzik, będzie Kamil Bodzon.

Bodzon to wychowanek UKS Polonez Wyszków, w którym swoją siatkarską przygodę zaczął w 2008 roku. W kolejnych latach reprezentował także barwy takich drużyn, jak: MKS MDK Warszawa, Legia Warszawa, KS Camper Wyszków oraz MUKS Huragan Wołomin.

Cieszę się, że w nadchodzącym sezonie będę miał okazję występować w KS Metro Warszawa. Liczę na dobry sezon całej drużyny, bo wydaje mi się, że razem możemy stworzyć ciekawy i charakterny zespół. Jest kilku młodych zawodników i kilku bardziej doświadczonych, więc mam nadzieję, że takie połączenie przyniesie dobry efekt i dostarczymy kibicom wielu pozytywnych emocji. Postawiliśmy sobie cele na nadchodzący sezon i już zaczęliśmy pracę nad ich realizacją. Trzymajcie kciuki!

– mówi nowy rozgrywający Metra, Kamil Bodzon.

Kamil Bodzon urodził się 19 kwietnia 1995 roku, ma 190 centymetrów wzrostu i gra na pozycji rozgrywającego. To jeden z dwóch rozgrywających, którzy będą kreować grę KS Metro Warszawa w nadchodzącym sezonie.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM