Grzegorz Kurek nowym libero Metra!

Do KS Metro Warszawa dołączył kolejny nowy zawodnik. Kurs na nowy sezon, wraz z Drużyną Metra obiera libero Grzegorz Kurek.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Grzesiek Kurek jest wychowankiem SSPS Czarni Oleszyce, w którym zaczął swoją przygodę z siatkówką w 2010 roku. Kurek swoim siatkarskim CV ma grę także dla KS Błękitni Ropczyce, Legii Warszawa, BKS iProArt Warszawa, KS Lesan Halinów oraz Czołg AZS Uniwersytet Warszawski.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zespołu Trenera Wojciecha Szczuckiego i Tomka Walendzika. Przed sezonem odbyłem rozmowy z Trenerami i po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się zagrać w Metrze i sądzę, że to był bardzo dobry wybór, bo właściwie tych „przeciw” nie znalazłem. Cieszę się, że zostałem obdarzony zaufaniem – mam nadzieję, że go nie zawiodę. Wierzę, że Metro to klub, w którym poprawie swoje siatkarskie umiejętności i zdobędę wiele siatkarskiego doświadczenia. Mamy młody zespół, fajnie się wzajemnie dopełniamy i jesteśmy niezmiernie głodni zwycięstw. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężka praca, ale wszyscy wierzymy, że przyniesie ona efekty, jakich oczekujemy. Zaczynam kolejny sezon w Warszawie, z czego bardzo się cieszę i mam nadzieje, że będzie on owocny. Życzcie zdrowia – widzimy się na Dereniowej!

– mówi nowy libero warszawskiego KS Metro, Grzegorz Kurek.

Nowy metrowski libero ma niespełna dwadzieścia cztery lata i 182 centymetry wzrostu. To kolejny zawodnik – po Janku Kopyściu, Tomku Głodzie, Marcinie Mołsie, Przemku Sprawce, Marcinie Kamińskim, Mateuszu Cackowskim i Pawle Szczepaniku, którego do współpracy w nadchodzącym sezonie zaprosili Trenerzy KS Metro Warszawa.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM