Wziąć rewanż za spotkanie w Międzyrzecu i wygrać w urodziny – cel na 13. kolejkę rozgrywek

W meczu 13. Kolejki drugiej rundy rozgrywek grupy drugiej o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn KS Metro Warszawa podejmie na własnej hali drużynę KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Podopieczni Wojciecha Szczuckiego głodni są rewanżu za porażkę w wyjazdowym meczu, po którym nie udało się przywieźć do Warszawy ani jednego punktu.

KS Metro Warszawa podejdzie do tego meczu podwójnie zmotywowanym, ponieważ będzie to mecz połączony z obchodami 24. Urodzin Klubu  Sportowego Metro Warszawa, a z trybun będą ich dopingować wszystkie młodzieżowe sekcje Klubu.  

W ostatniej kolejce KS Metro Warszawa grało w Wołominie, dzięki dobrej dyspozycji Pawła Szczepaniaka i spółki wrócili do Warszawy z trzema punktami na koncie.

– Musieliśmy wygrać to spotkanie i przełamać wreszcie złą passę wyjazdowych spotkań. Cieszę się, że udało nam się pokazać z dobrej strony, jednak niestety nie obło się bez problemów. Fajnie jest wrócić na „stare śmieci” z podniesioną głową – mówi Paweł Szczepaniak, MVP meczu w Wołominie.

fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

KS Metro Warszawa rozegrało już w tym sezonie dziesięć spotkań, po których, z 18. Punktami na koncie, zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli grupy drugiej. Ich sobotni rywal, rozegrał o jeden mecz więcej i z 15. Punktami jest na miejscu piątym. KS metro Warszawa traci do lidera rozgrywek – BASu Białystok jedenaście oczek, natomiast nad ostatnią drużyna tabeli – MUKS Huragan Wołomin ma piętnastopunktową przewagę.

Spotkanie KS Metro Warszawa kontra KS MOSiR HuraganMiędzyrzec Podlaski oraz obchody 24. Urodzin Klubu Sportowego Metro Warszawazaplanowano na sobotę – 22 grudnia, na godzinę 15:00 w hali Ursynowskiego CentrumSportu i Rekreacji przy ul. Dereniowej 48.

Mając na uwadze ostatnie dramatyczne wydarzenia w czeskiej kopali, w której zginęli polscy i czescy górnicy, sobotni mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami przez Facebooka
Facebook KS Metro Warszawa
Facebook KS Metro Warszawa
INSTAGRAM