Weekend z młodzikami

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach od 1 do 2 lutego odbył się turniej półfinałowy dla młodzików o awans do finałów mistrzostw Mazowsza. W zawodach wzięły udział zespoły, które po lidze zostały sklasyfikowane na miejscach 3-8, tj. Czarni Radom (gospodarz), Olimp Ostrołęka, Piątka Wołomin MOS Wola II, Plas Warszawa i KS Metro Warszawa II.

Turniej był bardzo zacięty, trzy zespoły zakończyły zmagania z bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażek, a trzy kolejne z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami, a o wygranej w większości przypadków decydował tie-break.

W tym turnieju zagraliśmy bardzo skrajnie. W sobotę we wszystkich trzech spotkaniach nic nam nie wychodziło i ponieśliśmy wysokie porażki 0:2. Natomiast w niedzielę obraz gry obrócił się o 180 stopni. Wygraliśmy dwa mecze prezentując bardzo dobrą siatkówkę. Z jednej strony szkoda pierwszego dnia, bo przekreśliliśmy wtedy szansę na awans, z drugiej strony cieszy podejście do rywalizacji w drugim dniu, jak i sam poziom sportowy drużyny. Ten turniej traktujemy jako cenną lekcję siatkówki, a udział w nim był dla nas dużą nagrodą.

– ocenia występy swoich podopiecznych Trener Patryk Sadlej.

Klasyfikacja końcowa:
1. Czarni Radom
2. MOS Wola II
3. Olimp Ostrołęka
4. Plas Warszawa
5. Piątka Wołomin
6. KS Metro Warszawa II

Skład KS Metro Warszawa II: Mateusz Bury, Adam Bekasiewicz, Marcin Zonko, Tymon Zalewski, Kuba Kłodziński, Sebastian Tomczak, Julek Stolarczyk, Franek Gutmański, Kuba Staniszewski, Janek Jeżółkowski, Bartek Strzałkowski, Kuba Kamiński, Antek Słoniewski, Czarek Dobrowolski i Krzysiek Lisiecki.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM