Prima aprilis! – W sezonie 2019/2020 gramy na Torwarze!

Przygotowania do sezonu 2019/2020 trwają w najlepsze. 

Sezon 2018/2019 dopiero co się zakończył, jednak w KS Metro Warszawa nie próżnujemy. Od jakiegoś czasu trwają już prace i przygotowania do inauguracji nowego sezonu 2019/2020.

Już oficjalnie możemy ogłosić, że od września wszystkie mecze seniorów KS Metro Warszawa będą rozgrywane w hali Centralnego Ośrodka Sportu „Torwar” przy ul. Łazienkowskiej 6a. 

Nowy sezon to nowe wyzwania i nowe możliwości, także te organizacyjne. W KS Metro co roku udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a przygotowywanie meczów w warszawskiej hali COS Torwar zdecydowanie do nich nie należy! 

Hala COS Torwar w Warszawie jest jedną z największych hal widowiskowo–sportowych w Polsce, zlokalizowana jest u zbiegu głównych tras komunikacyjnych. Należąca do Centralnego Ośrodka Sportu hala została w pełni zmodernizowana i jest dziś idealnym miejscem do organizacji różnego typu imprez sportowych, koncertów, wystaw, targów, konferencji, bankietów czy też imprez firmowych.

Nowa hala Metra może pomieścić ok. 6 tysięcy kibiców, a mecze takie jak pożegnalny mecz w karierze naszego Ambasadora Pawła Zagumnego, udowadniają, że atmosfera na niej może być niezwykle wspaniała. 

Mamy nadzieję, że widzimy się we wrześniu! Bierzcie ze sobą znajomych – miejsce się znajdzie! 

Fot. COS Torwar

Polub i udostępnij:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

FACEBOOK
INSTAGRAM