Uczelnia Łazarskiego gra dalej z drużyną seniorów Metra!

Uczelnia Łazarskiego, jedna z najlepszych uczelni w Polsce, w nadchodzącym sezonie dalej będzie wspierać drużynę seniorów KS Metro Warszawa w walce o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn.

Dzięki swojej znakomitej kadrze i dbałości o najwyższą jakość nauczania od lat Uczelnia Łazarskiego utrzymuje się w czołówce najważniejszych rankingów w Polsce.

Według prestiżowego rankingu Perspektyw Uczelnia Łazarskiego plasuje się na 3. miejscu wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Od dwóch lat Uczelnia utrzymuje mocną 3. pozycję wśród wszystkich uczelni niepublicznych magisterskich w kraju.

Bardzo cieszymy się, że nasi studenci mogą rozwijać swoje sportowe kariery w klubie Metro. Wiemy, że siatkówka jest dla tego klubu prawdziwą pasją, dlatego Uczelnia Łazarskiego z przyjemnością będzie kontynuować współpracę z KS Metro Warszawa w nadchodzącym sezonie. Zawodnicy klubu są świetnymi studentami, ale także filarami uczelnianej drużyny siatkarskiej. Między innymi dzięki nim po raz pierwszy zajęliśmy drugie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza.

– komentuje przedłużenie współpracy Justyna Mosińska, Dyrektor Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uczelni Łazarskiego.

To świetnie, że wciąż możemy liczyć na wsparcie Uczelni Łazarskiego. To bardzo ważne dla nas, aby nasi zawodnicy mieli solidne fundamenty, nie tylko siatkarskie, ale także naukowe. Cieszy nas, że chcą się rozwijać i mogą, dzięki naszej współpracy, robić to na Uczelni Łazarskiego.

– z dumą dodaje Wojciech Szczucki, Prezes KS Metro Warszawa.

Szczegółowe informację o uczelni oraz kierunkach studiów na Uczelni Łazarskiego znajdziecie na www.lazarski.pl.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM