Turniej rozstawieniowy młodziczek

Na Mazowszu rozpoczęły się rozgrywki w kategorii młodziczek dla rocznika 2005 i młodsze. Do rozgrywek młodziczek na Mazowszu zgłosiło się ponad 50 zespołów z całego województwa. Klub Sportowy „Metro” Warszawa reprezentują trzy ekipy.

W dniach od 28 do 29 września 2019 rozegrano turnieje rozstawieniowe, które były kwalifikacjami do turniejów ligowych (w sezonie będą 3-4 ligowe turnieje, gdzie po każdym można awansować lub spaść z ligi).

sdr

Najlepiej w turnieju rozstawieniowym poradziły sobie podopieczne trenerki Martyny Kwiatkowskiej (rocznik 2005), które wygrały wszystkie swoje mecze i tym samym w pierwszej rundzie turniejów ligowych zagrają w I lidze. Bardzo dobrze spisały się także podopieczne trenerki Karoliny Pietraszek (rocznik 2006), które przegrywając tylko jeden mecz uzyskały awans do II ligi. Najmłodsze metrówki trenera Dariusza Kopaniaka (rocznik 2007/8), zbierając swoje pierwsze szóstkowe doświadczenia, walczyły zacięcie ze starszymi rywalkami (m.in. trzy spotkania przegrane po tie-breakach) i rozgrywki ligowe zaczną w VI lidze.

Występ w Turnieju wszystkich młodziczek KS Metro Warszawa trzeba uznać za bardzo udany i cenny szkoleniowo. Gratulujemy i ściskamy kciuki za sukcesy w rywalizacji ligowej!

Wszystkim trzem zespołom KS Metro Warszawa dzielnie kibicowali rodzice. Za pomoc w organizacji dojazdu na turnieje i wspaniały doping serdecznie dziękujemy!

Komunikat końcowy Mazowiecko – Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej dostępny jest tutaj.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM