Seniorzy Metra zaczynają walkę na drugoligowych parkietach w sezonie 2019/2020

Seniorzy KS Metro Warszawa już dziś – 5 października, rozpoczną swoje zmagania na siatkarskich parkietach w rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w sezonie 2019/2020

Podopieczni Wojciecha Szczuckiego i Tomasza Walendzika swoje zmagania rozpoczną od potyczki w Białymstoku, z tamtejszym Bestiosem Białystok – beniaminkiem drugoligowych rozgrywek. Na własnym parkiecie spotkają się z kibicami dopiero 12 października, kiedy podejmować będą BAS Białystok.

Nie możemy się doczekać pierwszego spotkania „o punkty”. Wydaje mi się, że udało nam się stworzyć naprawdę ciekawą ekipę, świetnie się rozumiemy i jesteśmy ciekawi, co z tego wyjdzie na siatkarskim parkiecie. Ostro przepracowaliśmy okres przygotowawczy i nie możemy się doczekać efektów naszej ciężkiej pracy, tym bardziej, że gramy z ekipą, po której nie do końca wiemy czego się spodziewać, ponieważ to ich pierwszy rok w drugiej lidze. Na ten moment skupiamy się tylko na swojej sportowej dyspozycji, a Was prosimy o wsparcie i trzymanie za nas kciuków! Obiecujemy dać z siebie wszystko i walczyć od pierwszej do ostatniej piłki każdego seta!

– deklaruje Filip Troczyński, kapitan KS Metro Warszawa.

Seniorzy KS Metro Warszawa swoje zmagania na tegorocznych siatkarskich parkietach mieli rozpocząć tydzień temu – 28 września, meczem z MUKS Huragan Wołomin. Jednak nasi rywale w nadchodzącym sezonie nie przystąpią ostatecznie do drugoligowych rozgrywek, dlatego w grupie drugiej walczyć będzie dziewięć zespołów. Terminarz na sezon 2019/2020 dostępny jest w pliku poniżej.

W sezonie 2019/2020 barw KS Metro Warszawa bronić będą Paweł Szczepaniak, Mateusz Cackowski, Filip Troczyński, Kamil Bodzon, Marcin Mołs, Jan Kopyść, Rafał Berwald, Marcin Kamiński, Maciej Ostaszyk, Przemysław Sprawka, Michał Gregorowicz, Tomasz Głód oraz Grzegorz Kurek. Skład KS Metro uzupełniać będzie najlepiej prezentujący się junior KS Metro Warszawa. Trenerami seniorów Metra w nadchodzący sezonie będą Wojciech Szczucki i Tomasz Walendzik.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM