Seniorzy Metra zaczynają sezon 2020/2021!

Seniorzy KS Metro Warszawa w piątkowy wieczór – 25 września, starciem na własnej hali z UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim, zaczynają walkę na drugoligowych parkietach w sezonie 2020/2021.

Miniony sezon rozgrywkowy nie zakończył się tak, jak powinien się zakończyć. Kiedy sezon wchodził w decydującą fazę, pandemia koronawirusa zatrzęsła i zatrzymała nie tylko nasz sportowy świat.

Z dużą niecierpliwością czekają wszyscy w klubie na nadchodzący sezon. Liczymy na dobre występy naszych zawodników i walkę o czołówkę w ligowej tabeli. Przeciwnicy na pewno nie oddadzą nam punktów za darmo i tak, jak w zeszłym sezonie będą chcieli sprawić niespodziankę wygrywając z nami, ale my na to nie pozwolimy i będziemy robić wszystko by pełna pula punktów trafiła na nasze konto. Cieszę się, że młodzież dobrze się wprowadziła do Metrowskiej ekipy i prezentuje wysoki poziom, na pewno będą mieli okazję do sprawdzenia się na boisku. Wyniki przedsezonowych sparingów nie były porażające, ale dużo rzeczy zostało omówionych i poprawionych – zarówno w samej grze jak i w taktyce. Mam nadzieje, że podczas piątkowego spotkania będzie to wyglądać już dużo lepiej. Niestety nie ominęły nas kontuzje – Kamil Krajewski złamał palca ręki dziesięć dni temu, a po urazie wraca powoli do treningów Michał Gregorowicz, więc nie będziemy mogli zaprezentować się w pełnym zestawieniu. Na szczęście zdolną młodzieżą wypełnimy lukę w składzie. Czekamy na naszych kibiców i znajomych na sali przy ul. Dereniowej 48. Trzymajcie za nas kciuki!

– mówi przed pierwszym w sezonie meczem Marcin Lubiejewski, trener seniorów KS Metro Warszawa.

Spotkanie KS Metro Warszawa kontra UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim zaplanowano na piątek – 25 września, na godzinę 20:00 w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Partnerami Strategicznymi udziału drużyny KS Metro Warszawa w rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz Dzielnica Ursynów Miasta Stołecznego Warszawy.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM