Seniorzy KS Metro zaczynają walkę w play-off!

Seniorzy KS Metro Warszawa już dziś – 16 lutego rozpoczną zmagania w pierwszej rundzie play-off. Pierwszym celem, na drodze podopiecznych Wojciecha Szczuckiego jest KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski.

Siatkarze z Warszawy zajęli po rundzie zasadniczej sezonu trzecie miejsce w tabeli grupy drugiej. W związku z tym w pierwszej rundzie fazy play-off zmierzą się z drużyną, która zakończyła rundę zasadniczą na szóstym miejscu, czyli ekipą z Międzyrzeca Podlaskiego.

Zawodnicy trenera Szczuckiego, aby awansować dalej muszą bezwzględnie wygrać trzy spotkania. Pierwsze dwa mecze seniorzy Metra zagrają na własnej hali, kolejno w sobotę – 16 lutego i niedzielę – 17 lutego. Następnie, w weekend od 2 do 3 marca, walka przeniesie się do Międzyrzeca Podlaskiego. Jeśli te pojedynki nie wyłonią zwycięzcy, potrzebne będzie jeszcze ostatnie starcie – 6. Marca.

 – Jesteśmy dobrze przygotowani do tych play-offów. Ciężko przepracowaliśmy minione dwa tygodnie. Dołożymy wszystkich starań, by jak najszybciej zameldować się w kolejnej rundzie rozgrywek. Zdajemy sobie sprawę, że drużyna z Międzyrzeca nie będzie łatwym przeciwnikiem, szczególnie na własnym terenie. Zresztą udowodnili to już w tym sezonie. Mamy jednak solidne argumenty, które mam nadzieję pokażemy na boisku. Mamy jasno postawiony cel i zamierzamy go w pełni zrealizować. Będziemy walczyć o każdą piłkę w tych spotkaniach – deklaruje Marcin Kamiński, środkowy KS Metro Warszawa.

KS Metro Warszawa, w rundzie play-off spotkała się dwukrotnie z drużyną z Międzyrzeca. W wyjazdowym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, natomiast na ursynowskiej hali górą byli już podopieczni Wojciecha Szczuckiego. 

 – Międzyrzec, może nie jest drużyną z ogromnym potencjałem, ale strasznie „wredną” – oczywiście sportowo – i nie oddającą bez walki żadnego punktu. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężki bój, natomiast bezwzględnie interesuje nas tylko zwycięstwo. Zrobimy wszystko, aby rozstrzygnąć ten play-off na swoją korzyść i dalej bić się o… swoje marzenia – mówi szkoleniowiec ursynowskich siatkarzy.

Obydwa spotkania pierwszej rundy play-off zostaną rozegrane na parkietach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48 i obydwa zaczną się o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy: https://www.facebook.com/events/250185909049153/

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami przez Facebooka
Facebook KS Metro Warszawa
Facebook KS Metro Warszawa
INSTAGRAM