Polonus Partnerem KS Metro Warszawa!

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy został Partnerem drużyny seniorów Metra Warszawa w rozgrywkach 2020/2021.

Logotyp przewoźnika będzie widoczny na strojach sportowych siatkarzy w trakcie całego sezonu. Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Strategiczny polski przewoźnik, będący spółką Skarbu Państwa obsługuje blisko 40 linii, łącząc główne ośrodki miejskie i turystyczne z Warszawą. Z usług Polonusa, realizowanych w oparciu o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie korzysta ponad 4,75 mln pasażerów rocznie. Jednocześnie Polonus jest operatorem Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia – jednego z największych i najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce.

Współpracujemy tylko z najlepszymi! Jesteśmy niezwykle dumni, że będziemy mogli wspierać drużynę KS Metro Warszawa w walce o zwycięstwa w sezonie 2020/2021.

– mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Nasza współpraca z Polonusem zaczęła się przy okazji Mistrzostw Polski juniorów w Kętrzynie. Kiedy to pożyczony od ONICO Warszawa (obecnie: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa), obrendowany klubowo autokar Polonus przyjechał po naszych srebrnych medalistów. Od tego czasu dość często korzystamy z usług tego sprawdzonego przewoźnika. Przejazdy z Polonusem są zawsze bezpieczne i komfortowe. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie Polonus będzie nas szczęśliwie dowoził na zwycięskie mecze!

– mówi Wojciech Szczucki, Prezes KS Metro Warszawa.

Polonus posiada własny system zarządzania dworcem oraz platformę sprzedaży biletów DworzecOnline.pl. Więcej informacji na stronie: pkspolonus.pl.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM