Pokazać swoją grę – cel na sobotnie starcie z Legią Warszawa!

Przed seniorami KS Metro Warszawa kolejne trudne wyzwanie w walce na drugoligowych parkietach. Podopiecznych Wojciecha Szczuckiego i Tomka Walendzika czeka wyjazdowe spotkanie i bój z Legią Warszawa.

KS Metro Warszawa początku sezonu 2019/2020 nie może zaliczyć do udanych. Najpierw ich pierwszy rywal wycofał się z rozgrywek, przez co start nowego sezonu opuścił się dla nich o tydzień. Kolejno stoczyli dwa bardzo ciężkie mecze – wyjazdowy w Białymstoku, w którym nie zabrakło emocji, nie tylko tych sportowych, oraz domowy z zawsze mocnym BASem. Tylko w starciu z ekipą Bestiosu Białystok udało się wywalczyć pierwszy punkt w tegorocznych rozrywkach.

Na seniorów Metra czeka teraz drużyna Legii Warszawa. Derbowe starcie zapowiada się niezwykle ciekawie. W szeregach naszych przeciwników, kolejny raz łatwo dostrzec można metrowskie twarze. W sobotnim starciu po drugiej stronie siatki staną Maciek Stępień, Bartek Stępień, Kamil Graczyk, Jakub Sutryk, Kamil Szewczyk oraz Tomasz Obuchowicz.

Czeka nas bardzo ciężkie, ale i mam nadzieję ciekawe i emocjonujące starcie z Legią Warszawa. Mam nadzieję, że kibice, którzy zdecydują się wybrać na to derbowe starcie nie będą żałować. Wyciągnęliśmy wnioski po ostatnich spotkaniach i z nową energią i motywacją podchodzimy do tego sobotniego starcia na Niegocińskiej 2a. Wierzę, że jesteśmy w stanie pokazać wreszcie naszą siatkówkę, tą którą potrafimy grać. Trzymajcie kciuki – będzie się działo!

– zapowiada atakujący KS Metro Warszawa, Paweł Szczepaniak.

Sobotnie, derbowe starcie Legia Warszawa kontra KS Metro Warszawa zaplanowano na godzinę 14:30 w hali OSiR Mokotów przy ulicy Niegocińskiej 2a w Warszawie. Szczegóły spotkania i informacje o biletach – tutaj.

fot. Ewa Janiec / KS Metro Warszawa

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM