Pierwszy sparing kadetów Metra

Kadeci trenera Adam Bigosa przygotowuję się do …. zakończenia sezonu 2019/2020. W dniach od 18 do 20 września br. wystartują w półfinałach Mistrzostw Polski kadetów w Poznaniu.

Sierpień był dla metrowców okresem intensywnych treningów, teraz przyszedł czas na pierwsze mecze sparingowe i sprawdzenie wypracowanej formy na boisku. W sobotę – 29 sierpnia nasi zawodnicy wystąpili w Młodzieżowym Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Wołomińskiego z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku.  

Metrowcy zaprezentowali się dobrze, odnieśli dwa zwycięstwa – w półfinale pokonali UKS Trójka Kobyłka 3:0 (25:12, 25:10, 25:12) oraz zwyciężyli w meczu o pierwsze miejsce pokonując gospodarzy KS Huragan Wołomin 3:0 (25:21, 25:9, 25:10). Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik KS Metro Warszawa -Jakub Linkiewicz.

Skład KS METRO: Mateusz Michalecki, Marcel Bakaj, Karol Januszko, Piotr Kozłowski, Jakub Linkiewicz, Bartłomiej Matyja, Michał Łabędzki, Krzysztof Nagraba, Bartosz Stępień, Wiktor Getka, Szymon Koniuszewski, Dawid Hajbowicz, Oliwier Gościański.

Jak na ten moment przygotowań do półfinałów Mistrzostw Polski kadetów to forma zawodników jest zadowalająca. Nadchodzącym tygodniu czekają naszych kadetów kolejne sparingi.

W przerwie między meczami zawodnicy odwiedzili Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie koło Wołomina, przedstawiciele wszystkich zespołów złożyli pamiątkowy wieniec przed pomnikiem upamiętniającym pamięć poległych w walce o wolność.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM