Turniej „O warszawską szynę”

W dniu 29 września 2019 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 323 przy ulicy Hirszfelda 11 na Ursynowie rozegrano pierwszą edycję siatkarskiego Turnieju w kategorii kadetek „O warszawską szynę”.

Od razu zdradzimy, że nagrodami za poszczególne miejsca były oryginalne statuetki ufundowane przez sponsora wspierającego KS Metro Warszawa Firmę Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o., które były wykonane z prawdziwej szyny tramwajowej! Zarówno Tramwaje i Metro jeżdżą po szynach i stąd właśnie wziął się pomysł nazwy turnieju „O warszawską szynę”.

W pierwszej tegorocznej edycji rozegrano emocjonujący trójmecz pomiędzy trzema najlepszymi w Warszawie zespołami kadetek z minionego sezonu 2018/2019. Rywalizowały zespoły ATENA Warszawa, MOS Wola Warszawa i gospodynie siatkarki KS Metro Warszawa.

Wysoki poziom sportowy, dużo ciekawych siatkarskich akcji oraz dobra koleżeńska atmosfera dodawały uroku całej rywalizacji.

Ostatecznie statuetkę za trzecie miejsce wywalczyły podopieczne trenera Janusza Patriaka z MOS Wola Warszawa, na drugim miejscu uplasowały się gospodynie z KS Metro Warszawa prowadzone przez trenera Jakuba Skwarka, a zwycięstwo odniosła drużyna trenera Artura Wójcika UKS Atena Warszawa.

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział oraz gratulujemy sportowej postawy i wyników.

Miejmy nadzieję, że turniej „O warszawską szynę” za sprawą współpracy pomiędzy firmą Tramwaje Warszawskie Sp. z.o.o. i Klubem Sportowym „Metro” Warszawa stanie się cykliczną imprezą, która w kolejnych latach, u progu sezonu, będzie okazją do koleżeńskiej sportowej rywalizacji warszawskich zespołów.

1-1

s2

s6

s7

s8

s1

s9

s4

s5


Previous
Next

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM