Młodzicy Sadleja na 4. miejscu!

W dniach 8-9 grudnia chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w turnieju młodzików organizowanym przez MDK Warszawa. W turnieju wzięło udział sześć ekip. Na pięć spotkań Metro rozegrało cztery mecze kończące się tie breakiem, dwa wygrywając i dwa przegrywając. Jedynie z MDKiem, który okazał się triumfatorem całych rozgrywek, Metro uległo po dwóch setach. 

„Turniej organizowany był dla rocznika 2004, a nasz klub reprezentowali chłopcy dwa lata młodsi wsparci dwoma kolegami z ’05. Była to bezcenna lekcja gry w szóstkach, którą na co dzień trenujemy. 4. miejsce na 6 zespołów to dla tych chłopców bardzo dobry wynik. Jednak nie on tu był najważniejszy. Cieszy, że organizacja gry nad którą pracujemy wygląda całkiem pozytywnie. Bardzo miło słuchać było pozytywnych komentarzy osób z zewnątrz na temat tak dobrej gry metrowców mimo młodszego wieku.” – mówi po turnieju trener Patryk Sadlej

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. MDK Warszawa 
2. Centrum Augustów 
3. Iskra Warszawa 
4. KS Metro Warszawa 
5. Wrzos Międzyborów
6. Legia Warszawa

Skład zespołu: Szymon Sikora, Ignacy Reluga, Marcin Zonko, Timote Antiga, Tymon Zalewski, Mateusz Bury, Kuba Kłodziński, Bartek Strzalkowksi, Kuba Staniszewski, Sebastian Tomczak i Krzysiek Lisiecki.

Polub i udostępnij:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

FACEBOOK
INSTAGRAM