Młodzicy Metra z brązem Mistrzostw Mazowsza!

W dniach 2-3 marca w Radomiu odbył się turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza młodzików. Pomimo tego, że zespół młodzików zdominował fazę zasadniczą wygrywając wszystkie cztery turnieje ligowe, w turnieju finałowym nie udało się obronić najwyższej lokaty.

Dwa zwycięstwa i jedna porażka ostatecznie zapewniły tylko brązowy medal.

Wyniki meczów:
KS METRO WARSZAWA – UKS PLAS Warszawa 2:0
KS METRO WARSZAWA – UMKS MOS Wola Warszawa 0:2
KS METRO WARSZAWA – RCS Czarni Radom 2:1

Kolejność końcowa (ilość punktów, stosunek setów):
1. RCS Czarni Radom 5, 5:2
2. UMKS MOS Wola Warszawa 5, 4:2
3. KS METRO Warszawa 5, 4:3
4. UKS PLAS Warszawa 3, 0:6

 – Na pewno jest to nasz najgorszy występ w tym sezonie. Wpadkę z MOS-em Wola, który ogrywaliśmy w tym sezonie zespołem rezerw młodzików (METRO III) trudno wytłumaczyć. Sądzę, że taki zimny prysznic był nam potrzebny, aby troszkę zejść na ziemię i powrócić do pracy nad fundamentami siatkarskiego rzemiosła. Świat się jednak nie zawalił, wygraliśmy 2 mecze, w tym ten z gospodarzami – późniejszymi Mistrzami Mazowsza, przy dopingu rodem z rozgrywek PlusLigi. W dalszym ciągu pozostaję optymistą. Do Radomia powrócimy za trzy tygodnie, na turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski, żądni zwycięstw i awansu do dalszej fazy Mistrzostw Polski – podsumowuje turniej Michał Pyra, trener drużyny młodzików KS Metro Warszawa.

Skład zespołu KS Metro Warszawa: Bakaj, Broda, Darczuk, Gawryś, Klimek, Linkiewicz, Koniuszewski, Kozłowski, Kukliński, Maskiewicz, Matyja, Michalecki, Piecek, Sternik.

Najlepszym zawodnikiem zespołu został: Jakub Linkiewicz.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami przez Facebooka
Facebook KS Metro Warszawa
Facebook KS Metro Warszawa
INSTAGRAM