Młodzicy Metra w 1. lidze wojewódzkiej!

W minioną sobotę – 4 października odbył się turniej rozstawieniowy młodzików z udziałem dwóch zespołów KS Metro Warszawa.

Pierwszy zespół w grupie rozegrał spotkania z gospodarzami Iskrą Warszawa II, drużyną MOS Wola III i zespołem Poloneza Wyszków. Metro pewnie wygrało wszystkie trzy spotkania 2:0 meldując się tym samym w 1. lidze wojewódzkiej.

Jestem zadowolony zarówno z gry, jak i ogólnej postawy chłopaków na boisku. Wszystkie sety kończyły się wysokimi wygranymi. Przy okazji każdy z chłopaków mógł się zaprezentować w każdym meczu.

– podsumowuje turniej Trener Patryk Sadlej.

Skład Metro I: Adam Bekasiewicz, Tymon Zalewski, Mateusz Bury, Krzysiek Lisiecki, Kuba Kamiński, Czarek Dobrowolski, Bartek Doliński, Kuba Kłodziński, Franek Gutmański, Sebastian Tomczak, Julek Stolarczyk, Bartek Strzałkowski, Janek Jeżółkowski i Antek Słoniewski.

Drugi zespół młodzików w swojej grupie mierzył się z zespołem gospodarzy – UKS Olimp Ostrołęka, zespołem Beta Błonie oraz UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Wszystkie spotkania zakończyły się wynikiem 2:0 dla zespołu KS Metro Warszawa II.

Wszystkie trzy spotkania wyglądały bardzo podobnie, pierwszy set to sporo błędów własnych, poszukiwanie skutecznych rozwiązań i walka do samego końca o pomyślny wynik, a drugi to zdecydowana poprawa własnej gry we wszystkich aspektach i kontrola wyniku od samego początku do końca. Oczywiście czeka nas jeszcze wiele pracy, ale zmierzamy w dobrym kierunku i postaramy się zaprezentować jeszcze lepiej w turnieju pierwszej ligi, który odbędzie się już za trzy tygodnie.

– podsumowuje występy swoich zawodników Trener Michał Pyra.

Skład Metro II: Kuba Blomberg, Piotr Filip, Igor Kaczyński, Mateusz Kowalczyk, Mikołaj Maskiewicz, Bartek Niedbalski, Krzysztof Nosowski, Piotr Sadowski, Antek Sienicki, Maks Szustowicz, Piotr Szymosz, Antek Winiewski.