Młodzicy Metra po pierwszym turnieju ligowym

W dniach od 24 do 25 października odbył się pierwszy turniej ligowy młodzików. Dwa zespoły Metra grały w pierwszej lidze. Turniej odbył się w Wołominie, gdzie oprócz gospodarzy stawiły się dwa zespołu MOSu Wola i zespół Akademii Wójtowicza.

Metro I zwyciężyło w trzech spotkaniach w stosunku 2:0 oraz uległo 0:2 zespołowi MOSu i 1:2 Piątce Wołomin.

Turnieju nie można zaliczyć do udanych. Swoje umiejętności pokazaliśmy dopiero w ostatnim meczu, kiedy przegrywaliśmy 0.1. We wszystkich wcześniejszych spotkaniach graliśmy na pewno poniżej oczekiwań, walcząc głównie z samym sobą. Kolejny sprawdzian za miesiąc i zdecydowanie mamy nad czym pracować.

– ocenia Trener Patryk Sadlej.


Skład zespołu: Mateusz Bury, Adam Bekasiewicz, Tymon Zalewski, Krzysiek Lisiecki, Czarek Dobrowolski, Kuba Staniszewski, Kuba Łaniewski, Janek Jeżółkowski, Bartek Strzałkowski, Franek Gutmański, Bartek Doliński, Kuba Kłodziński, Sebastian Tomczak i Antek Słoniewski

Metro II zwyciężyło w jednym spotkaniu, w pozostałych musiało uznać wyższość rywali, spadając tym samym do drugiej ligi.

Rozegraliśmy pięć meczów, z czego trzy to spotkania z rywalami zdecydowanie mocniejszymi, w których nie mogliśmy nawiązać równorzędnej walki z rywalami. Dwa pozostałe to „dreszczowce” z zespołami Akademii Wójtowicza i MOS Wola II, kończące się po zaciętych końcówkach w tie-breaku. Pomimo spadku, mam nadzieję że obudzi się w nas chęć rewanżu i następny turniej rozegramy na tyle dobrze aby powrócić do 1. ligi.

– komentuje turniej Trener Michał Pyra.

Skład zespołu: Maks Szustowicz, Kuba Blomberg, Antek Winiewski, Piotrek Sadowski, Mikołaj Maskiewicz, Piotrek Szymosz, Antek Sienicki, Jacek Szczucki, Krzysiek Nosowski, Bartek Niedbalski, Igor Kaczyński.

Kolejność końcowa:
1. MOS Wola I
2. Piątka Wołomin
3. Metro I
4. Akademia Wójtowicza
5. Metro II
6. MOS II

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM