Młodzicy Dwojaka na trzecim miejscu!

IV turniej 2. ligi młodzików odbył się w weekend 12-13 stycznia w Siedlcach. KS Metro Warszawa wystąpiło w składzie: Kozłowski Michał, Grabek, Niemiec, Lipiński, Kozłowski Wiktor, Reluga, Misztal, Raczek, Sikora, Urbański 

Wyniki:
Metro II – MDK Warszawa I 2-1
Metro II – Plas Warszawa 0-2
Metro II – MOS Wola II 2-0
Metro II – Olimp Ostrołęka 2-1
Metro II – KPS Siedlce  1-2

Kolejność końcowa:
1. KPS Siedlce
2. Plas Warszawa 
3. KS Metro Warszawa II
4. Olimp Ostrołęka
5. MDK Warszawa I
6. MOS Wola Warszawa II

 – Ostatni turniej oznaczał dla nas walkę o 8. miejsce na Mazowszu dające prawo do gry w półfinałach. W turniej weszliśmy bardzo dobrze pokonując zespół MDK Warszawa.  Kolejny mecz z Plasem niestety przegrywamy, Pokonujemy zespół z Woli i Ostrołęki co daje nam realne szanse na awans do 8. W ostatnim meczu musimy pokonać 2-0 KPS Siedlce Niestety gospodarz turnieju okazał się dla nas za mocny i przegrywając spotkanie zajmujemy 9. miejsce na Mazowszu. 
Osobiście jestem bardzo zadowolony z mojego zespołu, przez całą ligę wygraliśmy sporo spotkań ze starszymi rocznikami. Zajmujemy najwyższe miejsce wśród  zespołów zbudowanych wyłącznie z rocznika 2005. Cieszę się, że z każdym turniejem nasza gra wyglądała coraz lepiej. Dużo bronimy, mamy dobrą zagrywkę, popełniamy coraz mniej własnych błędów.
Chciałem bardzo serdecznie podziękować rodzicom, którzy zorganizowali transport dla chłopców i głośno nam kibicowali podczas całego turnieju – mówi Piotr Dwojak, trener KS Metro Warszawa. 

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

FACEBOOK
INSTAGRAM