Metro zaczyna walkę w drugiej rundzie rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi!

KS Metro Warszawa w piątkowy wieczór podejmie na własnej hali drużynę MOS Wola Warszawa. Podopieczni Wojciecha Szczuckiego rozpoczną tym spotkaniem drugą rundę rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn. Mecz KS Metro Warszawa kontra MOS Wola Warszawa będzie pierwszym spotkaniem dziesiątej kolejki rozgrywek grupy drugiej.

Po pierwszej rundzie ursynowskie KS Metro Warszawa uplasowało się na czwartej lokacie, z 12. punktami na koncie. Ostatnie dwa wyjazdowe spotkania nie były najlepsze w wykonaniu drużyny Metra, musieli uznać wyższość zawodników Legii Warszawa, jak i AZS UWM Olsztyn. W piątkowy wieczór wracają jednak po trzech tygodniach przerwy do własnej hali. Hali, która do tej pory była dla nich szczęśliwa, ponieważ wszystkie spotkania przy Dereniowej rozstrzygnęli na swoją korzyść.

-Spotkanie z AZS UWM Olsztyn nie było pokazem naszych możliwości. Momentami wyglądaliśmy na nim na przestraszonych i niepewnych swojej wartości. Siatkówka, którą zaprezentowaliśmy w Olsztynie nie była taką, jaką ćwiczymy na treningach. Graliśmy zbyt prostą siatkówkę, jak na tak dobrze dysponowany olsztyński zespół. Cieszę się, że wróciłem do gry i mam nadzieję, że w piątkowy wieczór, na własnej hali przy Dereniowej zaprezentujemy wachlarz naszych możliwości siatkarskich. Derbowe spotkania zawsze budzą dodatkowe emocje, a spotkanie z MOSem w szczególności. Mam nadzieję, że kibice będą świadkami fajnego siatkarskiego widowiska. Musimy dobrze wejść w drugą rundę od samego początku i powielać błędów z ubiegłorocznego sezonu – mówi Paweł Mikołajczak, atakujący KS Metro Warszawa. 

Zespół MOS Wola Warszawa zakończył pierwszą rundę rozgrywek, mając 9. punktów na koncie, na piątej lokacie. Podopieczni Krzysztofa Wójcika w ostatniej kolejce pauzowali, a wcześniej, w wyjazdowym spotkaniu, ulegli w trzech setach AZS UWM Olsztyn. 
Pierwsze spotkanie pomiędzy KS Metro Warszawa a MOS Wola Warszawa, na inaugurację rozgrywek, zakończyło się wynikiem 1:3 dla KS Metro Warszawa. Czy podopiecznym Wojciecha Szczuckiego uda się podtrzymać dobrą passę spotkań na własnej hali? Przekonamy się dziś wieczorem. 

Pojedynek KS Metro Warszawa kontra MOS Wola Warszawa zaplanowano na piątek – 30 listopada, na godzinę 19:30 w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48. 

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

FACEBOOK
INSTAGRAM