Metrowcy przez sezon 2019/2020 jadą z Metrem – Metro Warszawskie Sp. z.o.o. Sponsorem KS Metro Warszawa!

W sezonie 2019/2020 warszawskich metrowców wspierać będzie Metro Warszawskie Sp. z.o.o., które jako Sponsor dołączyła do grona Sponsorów i Partnerów seniorów z Ursynowa.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. to stołeczne przedsiębiorstwo świadczące usługi komunikacyjne, którego podstawową działalnością jest świadczenie usług przewozowych metrem, bieżące utrzymanie i eksploatacja infrastruktury.  Na dwóch liniach o łącznej długości 29 kilometrów zapewnia warszawiakom bezpieczny i punktualny przejazd. Pełni również, w imieniu i na rzecz miasta stołecznego Warszawy, funkcję inwestora zastępczego w procesie rozbudowy metra. To dzięki jego działalności Warszawa może pochwalić się nowoczesnym i bezpiecznym metrem, które dziennie przewozi dwiema liniami około 800 tysięcy pasażerów. 

 Metro Warszawskie Sp. z.o.o. wiele uwagi poświęca także działalności społecznej, która jest integralną częścią realizowanej przez Spółkę strategii. Obszar działalności Spółki obejmuje współpracę z wieloma organizacjami pożytku publicznego, fundacjami, instytucjami kultury i sportu. 

Z KS Metro Warszawa Metro Warszawskie Sp. z.o.o. współpracuje od kilku lat wspierając Klub w organizacji wydarzeń sportowych – meczów i turniejów. Naszym wspólnym celem, dzięki któremu nasza współpraca od lat układa się pomyślnie, jest promowanie idei sportu, edukacja i integracja  oraz wspieranie zdolnych młodych sportowców z terenów Miasta Stołecznego Warszawy i okolic.

Głęboko wierzymy, że nasz kolejny sezon współpracy będzie udany, dzięki czemu wspólnie rozłożymy trakcje i otworzymy nowe stacje siatkarskiego KS Metro Warszawa! Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM