KS Metro Warszawa podejmie UKS Centrum Augustów!

W meczu 7. kolejki rozgrywek drugiej ligi mężczyzn grupy drugiej KS Metro Warszawa podejmie na własnej hali UKS Centrum Augustów. Podopieczni Wojciecha Szczuckiego muszą wrócić na właściwe tory po ostatnim nieudanym występie w Białymstoku, gdzie musieli uznać wyższość gospodarzy. UKS Centrum Augustów swoje ostatnie spotkanie, z MOS Wola Warszawa, rozstrzygnęło na swoją korzyść dopiero w tie-braku.

– Mecz w Białymstoku nie ułożył się po naszej myśli. W dwóch pierwszych setach walczyliśmy z drużyną Bas-u jak równy z równym, niestety ostatnie akcje po prostu nam nie wyszły, a rywale wykorzystali nasze błędy. Te dwie przegrane końcówki trochę podcięły nam skrzydła i mimo zmian przeprowadzonych przez Trenera Szczuckiego nie potrafiliśmy się już podnieść – mówi Marcin Mołs, przyjmujący KS Metro, który w ubiegłym sezonie, podczas starcia obu ekip wyróżniony został jako najlepszy zawodnik spotkania, wtedy jeszcze jako siatkarz augustowskiej ekipy.

AK20181020-10.JPG

Spotkanie z UKS Centrum Augustów nie będzie należeć do łatwych – obydwu ekipom niezwykle zależy na dopisaniu do swojego konta kolejnych trzech punktów. – Nie załamujemy się po spotkaniu w Białymstoku i z bojowym nastawieniem jesteśmy gotowi się do meczu z UKS Centrum Augustów! Na pewno będzie to emocjonujące spotkanie, szczególnie dla mnie, ponieważ w drużynie z Augustowa spędziłem ostatnie dwa sezony. Już teraz chciałbym zaprosić wszystkich kibiców na ten mecz i zachęcić do głośnego dopingu! Widzimy się na Dereniowej! – dodaje Mołs.

Obydwie drużyny rozegrały już w tym sezonie po pięć spotkań. KS Metro Warszawa z dorobkiem 9. punktów zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, natomiast UKS Centrum Augustów 5. punktami jest na miejscu siódmym. Mecz KS Metro Warszawa kontra UKS Centrum Augustów zaplanowano na 10 listopada, na godzinę 20, jak zwykle w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48.

Polub i udostępnij:
20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

FACEBOOK
INSTAGRAM