Metro jedzie na podbój Olsztyna

W ostatniej kolejce rundy pierwszej rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn grupy drugiej, KS Metro Warszawa zmierzy się na wyjeździe sąsiadem z tabeli – AZS UWM Olsztyn.

Podopieczni Wojciecha Szczuckiego choć zaprezentowali się w ostatnim spotkaniu bardzo dobrze, nie byli wstanie wygrać na terenie siatkarskiej Legii Warszawa i ulegli podopiecznym Daniela Kołodziejczyka 3:1.Mimo przegranej utrzymali czwartą pozycję w tabeli przed ostatnią kolejką pierwszej rundy. Olsztyński AZS w trzech setach rozprawił się w ubiegły weekend z podopiecznymi Krzysztofa Wójcika – MOS Wola Warszawa.

-Spotkanie z Legią nie było najgorsze. Myślę, że dla kibiców było to bardzo emocjonujące widowisko, któremu nie można odmówić woli walki. Po naszej stronie zabrakło koncentracji, zawiedliśmy w psychicznej sferze. To element, który zdecydowanie musimy poprawić na drugą rundę. Teraz czeka nas podróż do Olsztyna, na pewno będzie to bardzo ciężkie spotkanie, ale obiecujemy, że zrobimy wszystko, by zakończyć pierwszą rundę rozgrywek zwycięsko. Będziemy walczyć od pierwszej do ostatniej piłki spotkania, to mogę obiecać – mówi Bartek Stępień, przyjmujący KS Metro Warszawa.

Spotkanie AZS UWM Olsztyn konta KS Metro Warszawa zakończy pierwszą rundę i ostatecznie ustawi tabele przed drugą kolejką rozgrywek,wszystkie z drużyn będą mieć na koncie po 8 rozegranych spotkań. Dzisiejsze spotkanie nie jest jednak w stanie zmienić obecnej sytuacji w tabeli –zwycięstwo Metra, nawet za trzy punkty, nie wystarczy na zamianę pozycjami z olsztyńską drużyną. Gdyby jednak podopiecznym Wojciecha Szczuckiego nie udało się przywieźć do Warszawy żadnych punktów, nie zagrozi im piąty w tabeli MOS Wola Warszawa. 

Pojedynek AZS UWM Olsztyn z KS Metro Warszawa zostanie rozegrany 25 listopada, w olsztyńskiej hali Kortowo przy ulicy Prowocheńskiego 7 o godzinie 16:00.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami przez Facebooka
Facebook KS Metro Warszawa
Facebook KS Metro Warszawa
INSTAGRAM