Mateusz Cackowski dołącza do seniorów Metra!

Do drużyny Wojciecha Szczuckiego i Tomka Walendzika dołączył kolejny zawodnik – tym razem jest to świeża krew na senatorskich drugoligowych parkietach. Mateusz Cackowski, nowy atakujący seniorów KS Metro Warszawa, już w ubiegłym sezonie bronił barw Metra, jeszcze jako młodzieżowiec.

Fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Cackowski jest wychowankiem BKS Chemik Bydgoszcz, w którym występował od 2013 do 2018 roku. Przed ubiegłorocznym sezonem przeniósł się do KS Metro Warszawa i wraz z podopiecznymi Jacka Jankowskiego wywalczył na Finale Mistrzostw Polski juniorów szóstą lokatę.

Bardzo się cieszę, że po zakończeniu poprzedniego, juniorskiego sezonu dostałem możliwość dalszej gry w Metrze. Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie, bo czuje dzięki mieszance młodości i doświadczenia możemy sporo namieszać w nadchodzących rozgrywkach. Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu na Dereniowej. Mam nadzieje, że dostarczymy naszym wielu kibicom niezapomnianych emocji!

– mówi Mateusz Cackowski, nowy atakujący Metra.

Mateusz Cackowski ma 191 centymetrów wzrostu i gra na pozycji atakującego. Dla dziewiętnastoletniego zawodnika będzie to pierwszy, cały sezon w seniorskiej karierze, choć w ubiegłym sezonie zadebiutował już na drugoligowych parkietach w spotkaniu Metra z drużyną z Białegostoku.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM