Maciej Ostaszyk środkowym KS Metro Warszawa!

Do naszej drużyny przed nadchodzącym sezonem 2019/2020 dołączył nowy zawodnik – środkowy Maciej Ostaszyk.

Ostaszyk jest wychowankiem UKS Chemik Olsztyn, którego barw bronił do 2014 roku. Na następny sezon przeniósł się do Augustowa, by po roku spędzonym z tamtejszym UKS Centrum Augustów ponownie obrać olsztyński kierunek. Trzy kolejne lata spędzone w AZS UWM II Olsztyn łączył z reprezentowaniem barw Indykpol AZS Olsztyn w rozgrywkach Młodej Ligi oraz regularnym trenowaniem z seniorską PlusLigową ekipą Indykpol AZS Olsztyn. Ostatni sezon rozgrywkowy Maciej Ostaszyk rozegrał z BASem Białystok, z którym wywalczył awans do turnieju finałowego rozgrywek 2-giej ligi mężczyzn. 

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że dostałem szanse na dalszy rozwój sportowy pod okiem wybitnych trenerów i wśród świetnych zawodników, jacy bez wątpienia są w KS Metro Warszawa. Czuję, że udało nam się stworzyć naprawdę świetną ekipę, w której każdy z nas czuje się ważnym elementem. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na pierwsze „spotkania o punkty” i obiecujemy, że będzie się działo!

– mówi Maciej Ostaszyk, nowy środkowy bloku KS Metro Warszawa.

Maciej Ostaszyk urodził się 22 grudnia 1995 roku, ma 199 centymetrów wzrostu i występuje na pozycji środkowego bloku.

Podopieczni Wojciecha Szczuckiego i Tomka Walendzika swoje drugoligowe zmagania w sezonie 2019/2020 rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Bestiosem Białystok w sobotę – 5 października.

Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM