Global Express nowym Sponsorem KS Metro Warszawa!

Do grona Sponsorów KS Metro Warszawa dołącza Global Express, lider na rynku kurierskim w Warszawie.

Global Express Sp. z o.o. w ramach serwisu lokalnego dostarcza przesyłki do adresata nawet w ciągu godziny. W Warszawie i kraju przesyłki dowozi również w soboty i święta.

Z dnia na dzień doręcza przesyłki do wszystkich miejscowości w kraju oraz większości miast w Europie. Usługi miejskie i podmiejskie świadczy osobiście, natomiast usługi krajowe i międzynarodowe za pośrednictwem partnerów.

Świetnie słyszeć, że nasza Metrowska rodzina się powiększa. To dla nas ogromny powód do dumy, że dołączają do nas kolejni Sponsorzy i Partnerzy. Bardzo nas cieszy, że nowe firmy zauważają w nas potencjał do współpracy i wspólnie z nami chcą dzielić pasję do siatkówki.

– dziękuje za wsparcie Prezes KS Metro Warszawa, Wojciech Szczucki.

Od lat wpieramy polską Siatkówkę. Jesteśmy jej wiernymi kibicami od ZAWSZE. Patrząc na wyniki naszych siatkarzy na arenie międzynarodowej wiemy, że to najlepsza dyscyplina w jaką powinniśmy MY POLACY inwestować. A jeśli inwestować to długofalowo – i tutaj patrzymy na naszą młodzież z KS METRO WARSZAWA. To oni są przyszłością polskiej siatkówki. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy być partnerem klubu. To nie sponsoring – to Pasja.

– dodają nowi Sponsorzy KS Metro Warszawa.

Szczegółowe informację o firmie Global Express i jej usługach dostępne są na stronie www.globalexpress.pl.

Polub i udostępnij:
FACEBOOK
INSTAGRAM