Dołącz do nas!

Dziewczęta i Chłopcy! Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do Klubu Sportowego Metro Warszawa wszystkie dzieci, które chcą walczyć o młodzieżowe siatkarskie trofea i marzą, by w przyszłości grać w reprezentacji Polski oraz klubach Plusligi i Siatkarskiej Ligi Kobiet!

Pomagamy spełniać takie marzenia!

Mistrzowie Świata, mistrzowie Europy, Olimpijczycy, reprezentanci Polski w kategoriach młodzieżowych oraz kilkunastu wychowanków w składach zespołów Plusligi to nasza wizytówka! Jeśli chcesz iść w ślady naszych Absolwentów i Wychowanków musisz po prostu zacząć przygodę z siatkówką! 

Przyjdź na pierwszy trening i odkryj swój siatkarski talent!

NABORY 2018/2019
Do Klubu METRO można zgłosić się w każdej chwili, przez cały rok!

Najlepiej zadzwonić pod numer 604 983 242 i umówić się na pierwszy trening.
Można również zajrzeć na stronę www.siatkastart.pl i wysłać on-line zgłoszenie dziecka na Pierwszy Siatkarski Trening.
Po takim pierwszym treningu dziewczynka lub chłopiec oraz rodzice otrzymają od trenera pierwsze informacje o siatkarskich predyspozycjach i możliwościach trenowania.

Oczywiście może okazać się, że tych siatkarskich predyspozycji nie jest zbyt wiele i trener szczerze doradzi, że może lepiej spróbować swoich sił w innym sporcie, ale dopóki tego nie sprawdzimy na treningu trudno cokolwiek powiedzieć.

W nadchodzącym sezonie 2018/2019 zapraszamy do grup szkolenia podstawowego dziewczynki i chłopców z roczników 2007-2011

Zapraszamy również wysokie i sprawne starsze dzieci, dziewczęta i chłopców, zwłaszcza takie osoby, które uprawiały już inny sport, a chcą teraz spróbować swoich sił na siatkarskim boisku! Rodzice starszych dzieci mogą kontaktować się bezpośrednio z trenerami poszczególnych roczników.

Odkryjemy Twój siatkarski talent! 

FACEBOOK
INSTAGRAM