Do Międzyrzeca po awans do kolejnej rundy play-off – Seniorzy Metra gotowi na starcie z Huraganem

Pierwsza runda play-off w rozgrywkach o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn rozkręca się na dobre. W nadchodzący weekend – od 2 do 3 marca, zostaną rozegrane mecze, które powinny rozstrzygnąć o awansie do drugiej fazy play-offów.

KS Metro Warszawa w pierwszej fazie play-off mierzy się z KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Dwa pierwsze spotkania – 16 i 17 lutego, podopieczni Wojciecha Szczuckiego rozstrzygnęli na swoją korzyść kolejno 3 do 0 (25:23, 25:22, 27:25) oraz 3 do 1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:15). Dzięki temu, do awansu brakuje im już tylko jednego spotkania. Jeśli sobotni (2. marca) mecz uda się rozstrzygnąć na swoją korzyść, to niedzielne (3. marca) spotkanie nie będzie już konieczne.

 – Jedziemy do Międzyrzeca mając w głowie tylko jedno – wygrać! Zamierzamy rozstrzygnąć ten pojedynek już w sobotę. Zdajemy sobie sprawę, że Międzyrzec to bardzo trudny teren. Niejednokrotnie siatkarze z Międzyrzeca udowadniali, że na swojej hali potrafią solidnie wejść w krew przeciwnikom. Już w spotkaniach u nas udowodnili, że gładko nie odpuszczą i walczyć będą od pierwszej do ostatniej piłki spotkania, tym bardziej jeszcze na swoim terenie. My, skupiamy się jednak całkowicie na sobie. Ciężko pracowaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie i mam nadzieję, że w sobotni wieczór zaprezentujemy w Międzyrzecu naszą siatkówkę, która pozwoli na rozstrzygnięcie tego play-offu już w sobotę. Jedziemy do Międzyrzeca bić się o drugą rundę! – deklaruje Janek Kopyść, przyjmujący KS Metro Warszawa.

fot. Anna Klepaczko / LUMIKA / KS Metro Warszawa

Jeśli KS Metro Warszawa rozstrzygnie pierwszą rundę play-off na swoją korzyść to w drugiej spotka się ze zwycięzcą starcia Legia Warszawa – UKS Centrum Augustów. W tej rywalizacji bliżej awansu są podopieczni Daniela Kołodziejczyka, którzy również mają już na swoim koncie dwa zwycięstwa nad UKS Centrum Augustów (3:2 oraz 3:0).

Jeżeli drużynie z Międzyrzeca uda się wyrównać stan rywalizacji w pierwszej rundzie play-off, wygrywając dwa domowe mecze, to stan rywalizacji rozstrzygnie piąte spotkanie – 6 marca, na Ursynowie. 

Mecze pierwszej rundy play-off w Międzyrzecu Podlaskim – 2 i 3 marca rozgrywane będą w hali ZPO Nr 3 przy ul. Leśnej 2. Zarówno sobotnie, jak i to ewentualne niedzielne spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami przez Facebooka
Facebook KS Metro Warszawa
Facebook KS Metro Warszawa
INSTAGRAM