Centrum Zdrowia Rewital sponsorem KS Metro Warszawa!

Nowym sponsorem KS Metro, począwszy od sezonu 2019/2020, zostało Centrum Zdrowia Rewital, które obejmie swoją opieką nasze drużyny seniorów, juniorów i kadetów. Logo Sponsora będzie widoczne m.in. na strojach meczowych seniorskiego Metra, występującego w II lidze.

REWITAL jest nowoczesnym ośrodkiem fizjoterapii i fizykoterapii. Specjalizuje się w schorzeniach kręgosłupa, stawów, układu krążenia, rehabilitacji sportowej, a także wspomaga leczenie chorób przewlekłych. Dla specjalistów REWITALu spotkania z pacjentami to coś więcej niż wykonanie zabiegu. Trafiając do ośrodka pacjent ma gwarancję, że jego problem będzie kompleksowo rozwiązany. REWITAL proponuje badania, konsultacje i tylko te działania, których przeprowadzenie przynosi efekty. Łączy zabiegi manualne z fizykoterapią, która przyspiesza cały proces rehabilitacyjny. Ponadto dzieli się wiedzą i doświadczeniem, dlatego pacjenci naszego nowego Sponsora poznają cały obraz swojej dolegliwości. Do dyspozycji pacjentów jest najnowocześniejszy sprzęt, między innymi BTL SIS czy BTL TR Therapy, profesjonalny i wyszkolony personel oraz cztery ośrodki: trzy w Warszawie i jeden w Opolu.

Zapraszamy do kontaktu. Zajrzyjcie też na stronę: www.rewital.pl.

Dlaczego podjęliśmy współpracę z KS Metro? Dlatego, że lubimy wyzwania. Bardzo mocno rozwijamy się w kierunku rehabilitacji
sportowej, nie tylko jeżeli chodzi o najnowocześniejszy sprzęt, ale umiejętność jego wykorzystania w jak najlepszej formie. Naszym celem jest maksymalne skrócenie czasu rehabilitacji czy rekonwalescencji. Dlatego łączymy fizjoterapię i fizykoterapię. Mimo, że mamy duże doświadczenie i wiele sukcesów na tym polu, dzięki współpracy z KS Metro dalej skutecznie będziemy mogli się rozwijać. Mamy również ogromną nadzieję, że nasze działania przyczynią się do sukcesu KS Metro w sezonie 2019/2020. Trzymamy mocno kciuki!

Kinga Andrzejewska, Prezes Zarządu Centrum Zdrowia Rewital.
Polub i udostępnij:
20
FACEBOOK
INSTAGRAM